Meklēt blogā

svētdiena, 2013. gada 21. aprīlis

Catrice Prime & Fine Illuminating Base

Sveiki! Ja atcerieties, marta tukšās taras rakstā, minēju par jaunu bāzi, ko lietoju un kas patīk labāk par iepriekš iecienīto Loreal Studio Secrets bāzi, tā ir Catrice Prime & Fine Illuminating bāze.
Kad jau sāku manīt, ka Loreal bāze iet uz beigām, nolēmu aiziet uz Drogām aplūkot, kas tur jauns.. Pie Catrice stenda ievēroju divas bāzes, vienu uz līdzīga pamata kā Loreal, otra bija šī. Uzreiz iekrita acīs šī iluminējošā. Apskatot iepakojumu nobijos, uz melnā iepakojuma ir daudz spīdumu, uzreiz nodomāju, ka tāda būs arī bāze. Ja nebūtu ieraudzījusi testeri un pārbaudījusi, ka tai ir ļoti patīkama konsistence, noteikti produktu nebūtu ņēmusi.
Nu varu teikt, ka patiešām liels prieks, ka iegādājos! Ja salīdzina (p.s. saprotu, ka teorētiski šīs bāzes ir dažādas, bet tik un tā nolēmu salīdzināt) ar Loreal, tad Catrice bāze:
♡ Ir lielāks tilpums (veseli 5ml :D);
♡ Ir uz pusi lētāka;
♡ Ir patīkama konsistence;
Ir patīkams aromāts;
♡ Un nav jāuztraucas, ka bāze varētu nokļūt aiz nagiem kā Loreal, jo tā ir trauciņā.
Domāju, ka tie bija galvenie iemesli, kāpēc nākamreiz arī izvēlētos šo bāzi (lai gan tā tomēr nav pati labākā, uzskatu, ka savas cenas ziņā tā ir apmierinoša), jo noturības ziņā varētu teikt, ka tas pats vien ir- uz manas taukainās sejas noturēsies vien kādas piecas stundas, Jums ir kādi ieteikumi? Vienīgais, domāju, ka Loreal labāk varētu izlīdzināt sejas ādu.
Pēc attēliem jau var spriest, ka pietiek ar pavisam nelielu daudzumu un kārtīgi izpludinot, seja nepaliks pilna ar spīdumiem.
Cena- 3,70Ls, tilpums- 20ml, nopērkama- veikalos Drogas.
Tātad, esmu ideālās bāzes meklējumos, kādu bāzi Jūs varētu ieteikt?
Have a nice day! :)

9 komentāri:

 1. Šī izskatās tīri jauka. Es nopirku essences bāzi, arī izgaismojošo un viņa ir pilna ar spīguļiem. Šī ir vienkārši nedaudz spīdīga, bet essences bāzē ir vienkārši spīguļi.

  Bāzes mani sevišķi neinteresē- ja neskaita essenci esmu mēģinājusi tikai Too Faced Primed and poreless, un ja tu meklē tieši izlīdzinošo, tad iesaku to- pēc uzklāšanas seja ir maiga un gluda kā persikss:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, kad redzēju šo, uzreiz atmiņā nāca attēli ar Essences spīguļu bāzi. :D
   Ahh, kaut es varētu iztikt bez bāzes, gan ēnu, gan sejas.. Pēc pāris stundām cītīgi veiktais grims vienmēr būs pa galam. :/ Tiesa gan, ikdienā mani tas tik ļoti nesatrauc kā svētku gadījumos.
   Paldies par ieteikumu! :)

   Dzēst
 2. Aaaa es arī meklēju jaunu bāzi, mana Oriflame tūlīt beigsies, esmu apmierināta ar viņu, bet tā pasūtīšana un saņemšana bremzē visu iegādes procesu.

  AtbildētDzēst
 3. nekad neesmu lietojusi griba bāzi, palieku tikai pie BB krēmiem, bet šī izskatās labi, atšķirībā no essence, jo tajā ir daudz uzkrītošu, lieku spīdumu. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Attēlos skatījos, ka Essence vairāk atgādina izgaismotāju. :D

   Dzēst
 4. interesting! would you like to follow each other in gfc and bloglovin? let me know!

  AtbildētDzēst
 5. I LOVE your blog...Great photos!Really enjoying:)FOLLOW YOU NOW! Please check mines If you want we can follow also with facebook?
  Come back soon to visit my blog, I'll be waiting for you!!

  AtbildētDzēst