Meklēt blogā

piektdiena, 2012. gada 13. aprīlis

Nail Polishes for Spring!

Sveiki! Šodien par spīti ''melnajai piektdienai'' man bija ļoti laba diena. +Vēl bija pērkons un zibens, ko gaidīju visu dienu. Jums tie patīk? Man ļoooooti, nezinu kāpēc. Viens no iemesliem sēdēt mājās un klausīties mūziku vai palasīt .. :D

Labi, atpakaļ pie tēmas. Šodien izdomāju uztaisīt rakstu par nagu lakām pavasarim! Kāpēc? Vakar beidzot bija laiks iziet ārā, pasēdēt un parunāt, biju pat uzvilkusi savu plāno mēteli un termometrā redzēju, ka ir +16C ! Nespēju attapties, ka laiks tik ātri paiet!
 Heh un es atkal esmu nost no tēmas..

1. No kreisās, Maybelline Mini colorama 46 Sugar Crystals. Skaista virskārta neitrālām / nude krāsas nagu lakām. Satur daudz spīdumus, bet ir arī gaiša persika nokrāsa, tāpēc var lakot vienu pašu.

2. No kreisās, Essence Balerina Backstage 03 On your gracile tiptoe. Pagājušā gada trends. Ļoti skaista koraļļu krāsa. Vēl uz šīs lakas labi izskatītos Essences matētā virskārta vai Maybelline Mini colorama 46 Sugar Crystals laka. Ļoti laba otiņa, labākā, kādu esmu mēģinājusi.


3. No kreisās, Beauty UK 31 Neon Pink.  Labprāt iegādātos  Flip Flop Fantasy, jo tā krāsa ir ļoooooti skaista, ko ieteica Naktsmeita. Nevarēju atrast, tāpēc aizgāju uz vietējo kosmētikas veikalu un nopirku šo, skaista neona krāsa. Vēl nopirku neona oranžu, tā nevisai..

4. No kreisās Butterfly Collection Ashanti 322. Par to jau ir Nails of the Day raksts šeit!! Vēl varu pateikt, ka laka turas samērā ilgi, biju patīkami pārsteigta! 

Un nu Essences! Par visām varu pateikt, ka labas otiņas, samērā ātri žūst.
1. no kreisās, Essence 53 You belong to me. Par šo rīt vai parīt būs NOOT raksts, jo saņēmu samērā daudz jautājums par šo laku/toni. Varu pateikt, ka lakai ir mazi, neuzkrītoši spīdumiņi.

2. no kreisās, Essence 51 Mellow Yellow. Laka ir skaista bāli dzeltena, arī par šo ir raksts ar matēto virskārtu šeit! Ar matēto laku nevienu spīdumu nevar redzēt, bez, lakai ir manāmi mirdzumi. Jāklāj vismaz divas kārtas.

3. no kreisās, Essence 27 No more drama. Raksts šeit! Skaista pasteļkrāsa. Var likt vairākas kārtas, bālākam efektam vienu.Have a nice day! :)

4 komentāri:

 1. Baigi patīk nagu laku toņi! Tik pavasarīgi :)

  www.anetesdomas.blogspot.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, tagad cenšos lakot spilgtākas krāsas, tumšās lakas dodas ziemas miegā.. :)

   Dzēst