Meklēt blogā

trešdiena, 2012. gada 18. aprīlis

ESSENCE GEL MASCARA VS MANHATTAN MASCARA BASE!!

Sveiki! Kā apsolījos šeit uzcept rakstu par Essences želejveida tušu, aizņēma kādu laiku, bet man patīk kārtīgi notestēt, pirms taisu rakstu. ;)

Heh, iespējams, ka šī būtu īsākā atsauksme par jebkādu produktu, jo šaubos, ka kādai interesē 1000 vārdu garš teksts par caurspīdīgo tušu, kas maksā zem 3 Ls :D Tāpēc nolēmu taisīt nedaudz savādāku rakstu-
ESSENCE GEL MASCARA VS MANHATTAN MASCARA BASE!

Tātad īsumā, abi  produkt ir caurspīdīgas tušas, ko var lietot gan kā tušu, gan kā uzacu savākšanai. Līdz šim kā caurspīdīgo tušu lietoju Manhattan Base Line Mascara base & Eyebrow gel, lai gan tā ir tušas bāze. Tā jau ir diezgan veca un savu darbu padarījusi, cerēju, ka Essence varēs Manhattan aizvietot, bet.. kļūdījos. Essences produkts man liekas pārāk slapjš, tik ļoti, ka izskatās, ka man ir 4 skropstas.. lai arī cik daudz es produktu slaucītu salvetē efekts ir tāds pats.. Tur nu Essencē biju vīlusies, jo pārējie produkti, kas ir manā īpašumā ļoti patīk. Varbūt vaina birstītē?

Savukārt, ar Manhattan, skropstas izskatās kuplas, bet neteikšu, ka pagarina, jo pagarināšana nav tas, ko gribēju.  P.S. Lietoju 01 Transparent.
BET abi produkti lieliski der uzacu savākšanai.
Have a nice day!! :)

7 komentāri:

 1. Kur var iegādāties to Manhattan Base Line Mascara& eyebrow gel?? Un cik tā maksā?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Savu pirku Igaunijā, Valgā, turpat pie robežas, ar kājām aizgāju uz tuvāko veikalu, ieraudzīju Manhattan produkciju un nopirku šo un vēl dažas lietas. :) Vēl var nopirkt arī Lietuvas Drogās. Kādreiz pie mums jau arī varēja, kas notika, nezinu.
   Pati Manhattan produkcija nav dārga, neatceros cik maksāja, bet nedaudz dārgāka par Essenci.

   Dzēst
 2. ne pa tēmu, bet gribētos, lai caurspīdīgās tušas pilda necaurspīdīgās tūbās. eh :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kāpēc ne pa tēmu? :) Jā, tāpēc arī Manhattan vairāk ''piesaistīja manu aci'' :D

   Dzēst
 3. Starp citu, vai tad Manhattan stends nav Eurokosā? Man liekas, ka redzēju..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Un lūk, kāpēc man biežāk vajadzētu braukt uz Rīgu un pastaigāt pa citiem veikaliem, tai skaitā Lush, nevis Spici vai Alfu!! :D

   Dzēst
  2. Eurokosā ir, ir Manhatten stends!:))

   Dzēst